Kontakt os.

Country Truckstop Danmarks Bestyrelse 26. Oktober – Februar 2018.

Bestyrelses formand:

Leif Jensen
Enslevvej 5, Enslev
DK-8860 Ulstrup
Tlf./fax: +45 87 91 51 11.
Mobil: +45 21 28 62 11.

leif@countryfestival.nu

Bestyrelses næstformand:

Kåre Meier
Toften 4
DK-6330
Tlf.: +45 22 85 29 17.

kaare@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

Jan Herman Rathleff.
Klosterstræde 3.
Råby.
8970 Havndal.
2361 3280.

jan@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

Mogens Godsk Christensen.
Rævehøj 12.
6400 Sønderborg.
Tlf: 2016 5608.

mogens@countryfestival.nu

Konstitueret kasserer:

Ann Karina Høvik Søby.
Glostrup.

ann-karina@countryfestival.nu

Webmaster og teknisk assistent:

Nicolaj
Ansvarshavende for hjemmesiden.

Rapporter hvis noget ikke fungerer på hjemmesiden.

Redaktion:

Leif Jensen
Enslevvej 5, Enslev
DK-8860 Ulstrup
Tlf./fax: +45 87 91 51 11.
Mobil: +45 21 28 62 11.

leif@countryfestival.nu

Sekretær:

Lisbeth
Lisbeth Mølbak Bennekow
Mobil: +45 61 14 08 39.

lisbeth@countryfestival.nu

Sikkerheds ansvarlig:

Johnni Baggers
5290 Marslev
4030 1237

Sikkerhedschef@gmail.com

 

En af danmarks største Countryklubber