Kontakt os.

Ønsker du at støtte klubben med et sponsorat, brug venligst følgende konto nummer.  Husk venligst at oplyse navn og adresse. Ønsker De fradrag for støtten så husk da at anføre CPR eller CVR nummer på overførslen.  Alle bidrag kan holdes anonyme.

Den Danske Bank Reg nr. 9570 konto nr. 12561253
På forhånd tak.

Country Truckstop Danmarks Bestyrelse  Februar 2018 – Februar 2019.

Opdateret 9. April 2018.

Bestyrelses formand:

Leif Jensen.
Enslevvej 5. Enslev.
DK-8860 Ulstrup.
Tlf./fax: +45 8791 51 11.
Mobil: +45 2128 6211.

leif@countryfestival.nu

Bestyrelses næstformand:

Kåre Meier.
Toften 4. DK-6330 Padborg.
+45 2285 2917.

kaare@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

jan@countryfestival.nu

Bestyrelses kasserer:

Heidi Hygum Olsen.
Østergade 53, 1.th . 6950 Ringkøbing. 2515 7770.

heidi@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

René Trabandt.
Fasanvej 36. 6100 Haderslev. 4223 8700.

rene@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

Jan Herman Rathleff.
Klosterstræde 3. Råby.
8970 Havndal.
2361 3280.

Suppleant:

Mogens Godsk Christensen.
Rævehøj 12. 6400 Sønderborg.
2016 5608

mogens@countryfestival.nu

Suppleant:

Kaj Andersen.
Kragevej 2, 9370 Hals.
2250 6401.

kaj@countryfestival.nu

Webmaster og officiel fotograf:

Nicolaj
Ansvarshavende for hjemmesiden.

Rapporter hvis noget ikke fungerer på hjemmesiden.

Redaktion:

Leif Jensen.
Enslevvej 5. Enslev.
DK-8860 Ulstrup.
Tlf./fax: +45 8791 51 11.
Mobil: +45 2128 6211.

leif@countryfestival.nu

Sekretær:

Lisbeth
Lisbeth Mølbak Bennekow.
Mobil: +45 61 14 08 39.

lisbeth@countryfestival.nu

Sikkerheds ansvarlig:

Johnni Baggers.
5290 Marslev.
4030 1237.

sikkerhedschef@countryfestival.nu

En af danmarks største Countryklubber