Kontakt os.

Ønsker du at støtte klubben med et sponsorat, brug venligst følgende konto nummer.  Husk venligst at oplyse navn og adresse. Ønsker De fradrag for støtten så husk da at anføre CPR eller CVR nummer på overførslen.  Alle bidrag kan holdes anonyme.

Den Danske Bank Reg nr. 9570 konto nr. 12561253
På forhånd tak.

Country Truckstop Danmarks Bestyrelse  Februar 2020 – Februar 2021.

Opdateret 19. Marts 2020.

Bestyrelses formand:

Leif Jensen.
Enslevvej 5. Enslev.
DK-8860 Ulstrup.
Tlf./fax: +45 8791 51 11.
Mobil: +45 2128 6211.

leif@countryfestival.nu

Bestyrelses næstformand:

Mette Jantzen Hobrovej 57. st. th. Vebbestrup, 9500 Hobro Tlf. 2554 3411.

mette@countryfestival.nu

Bestyrelses kasserer:

Heidi Hygum Olsen.
Østergade 53, 1.th . 6950 Ringkøbing. 2515 7770.

heidi@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

Kåre Meier.
Toften 4. DK-6330 Padborg.
+45 2285 2917.

kaare@countryfestival.nu

Bestyrelses medlem:

Jan Herman Rathleff.
Klosterstræde 3. Råby.
8970 Havndal.
2361 3280.

Suppleant:

Kaj Andersen.
Kragevej 2, 9370 Hals.
2250 6401.

kaj@countryfestival.nu

Suppleant:

Allan Haulrich Kærvænget 18A Gl. Sole, 8722 Hedensted Tlf. 27117769.

allan@countryfestival.nu

Webmaster og officiel fotograf:

Nicolaj
Ansvarshavende for hjemmesiden.

Rapporter hvis noget ikke fungerer på hjemmesiden.

Redaktion:

Lone Esbensen

lone@countryfestival.nu

Sekretær:

Lisbeth
Lisbeth Mølbak Bennekow.
Mobil: +45 61 14 08 39.

lisbeth@countryfestival.nu

En af danmarks største Countryklubber